W dniach 5 - 9 września 2022 r. uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami i opiekunami udali się nad Bałtyk.

Obóz integracyjny dla nowych licealistów jest wieloletnia tradycją w III Liceum Ogólnokształcącym.

Grupa spędziła trzy udane dni we Władysławowie.

Pierwszy dzień to dobrze już znane wszystkim budowanie zamków z piasku nad brzegiem morza, które służy budowaniu więzi i kształceniu umiejętności pracy w zespole.

Kolejny punkt to zabawy integracyjne na sportowo - w tym roku motto wyjazdu brzmiało "W zdrowym ciele, zdrowy duch".

Oprócz zajęć związanych z przygotowaniem prezentacji poszczególnych klas, młodzież spędzała wieczory na zabawie - w dyskotekowych rytmach na fantastycznej sali tanecznej pensjonatu, który gości nas od lat.

Wrażeń było wiele. Pogoda również nie zawiodła uczestników obozu.