W piątek 18 marca br. uczniowie klasy IIIaL3 oraz IIIbL3 spotkali się z panem Patrykiem Krawulskim, absolwentem naszej szkoły.

Pracownik naukowy Uniwersytetu Morskiego w Gdyni przybliżył młodzieży tę uczelnię oraz przedstawił aktualną ofertę edukacyjną skierowaną do tegorocznych maturzystów.

Pan Krawulski wprowadził uczestników spotkania w tajniki studiowania na w/w uczelni, opowiedział o możliwościach zawodowych otwierających się po ukończeniu uczelni i zachęcił do podejmowania wyzwań oraz starań o jak najlepsze wyniki egzaminu maturalnego.

Sukcesy naszych absolwentów dają nam wiele radości i cieszymy się, że tak chętnie do nas wracają po latach.