"Trening buduje wewnętrzne wartości. Wzmacnia. Uczy szacunku i wiary we własne możliwości"

W myśl idei "Trening czyni mistrza" młodzież klas trzecich przystąpiła do kolejnego wyzwania - matury próbnej z matematyki.

Egzaminy próbne objęły zakres programowy obowiązujący na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym.

W pierwszym tygodniu marca 2022 r. tegoroczni maturzyści po raz kolejny mieli okazję sprawdzić stan swojej wiedzy i umiejętności z zakresu matematyki.

Wszystkie klasy rocznika kończącego szkołę w tym roku zmierzyły się z zadaniami zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Była to również okazja do porównania stopnia trudności zadań w dostępnych arkuszach egzaminacyjnych, oferowanych przez różne instytucje.

Jak poszło? Co warto jeszcze dopracować?

Z taką refleksją po uzyskaniu wyników matur próbnych licealiści spędzą w szkole ostatnie tygodnie, które pozostały im do zakończenia zajęć w klasach maturalnych.