W miniony poniedziałek 27 września 2021 r. odbyła się debata kandydatów do SU III Liceum Ogólnokształcącego.

28 września społeczność szkoły wybierała swoją reprezentację.

Była to doskonała okazja, by przyjrzeć się, jak wygląda głosowanie i przygotować do funkcjonowania w dorosłym życiu poprzez zachowanie właściwej postawy obywatelskiej.

Debatę przeprowadzono w sali audytoryjnej. Zadaniem kandydatów było zaprezentowanie swojej sylwetki oraz programu wyborczego.

Następny etap debaty polegał na udzielaniu odpowiedzi na pytania przygotowane przez prowadzących oraz zebranych na sali licealistów.

Kto przekonał największą grupę wyborców?

Najwięcej głosów we wtorkowych wyborach zdobyli Zuzanna Bogacka, Tomasz Szymański oraz Eryk Ciarkowski i Adam Pawłowski.

Dziękujemy wszystkim za udział w debacie i wyborach, zaś nowemu zarządowi SU życzmy satysfakcjonującego roku szkolnego 2021/2022, realizacji planów i radości z wykonywania powierzonych obowiązków.