"Wszystko będzie dobrze!"

25 czerwca 2021 r. w murach III Liceum Ogólnokształcącego odbyła się uroczystość "różyczkowania" - tegoroczni absolwenci odebrali pamiątkowe certyfikaty ukończenia szkoły oraz tradycyjne różyczki od młodszych koleżanek i kolegów.

Najlepszych nagrodzono.

Kryształową kulę otrzymali bracia Jakub Pawłowski i Mateusz Pawłowski, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen na świadectwie ukończenia szkoły.

Gratulujemy i życzymy satysfakcji z uzyskanych wyników, które niedługo poznamy.

Maturzyści wkroczyli na miejsce wydarzenia tanecznym krokiem - poloneza, którego nie mogli zatańczyć na sali balowej, gdyż organizacja Studniówki w roku szkolnym 2020/2021 była niemożliwa z powodu pandemii. Na końcu pożegnalnego spotkania podarowali społeczności III Liceum Ogólnokształcącego tablicę pamiątkową zatytułowaną "Na karuzeli życia".

Podczas uroczystości nastąpiło również przekazanie sztandaru szkoły - dyrektor Tomasz Wysocki, który wkrótce przechodzi na emeryturę, oddał symbol Zespołu Szkół nr 1 w Brodnicy do rąk swojego następcy dyrektora Marka Jasińskiego.