Niezmiennie od lat pracujemy intensywnie na sukces naszych uczniów.

Wysiłki nauczycieli i młodzieży po raz kolejny zostały docenione brązową tarczą.

Warto zaznaczyć, że w zestawieniach "Perspektyw" umieszczane są jedynie szkoły, które uzyskały najlepsze pozycje rankingowe, czyli jednostek edukacyjnych poddanych ocenie było znacznie więcej.

Kapituła rankingu dokonuje oceny szkół na podstawie trzech kryteriów:

- sukcesów szkoły w olimpiadach

- wyników matury z przedmiotów obowiązkowych

- wyników matury z przedmiotów dodatkowych.

Ranking oparty jest na danych ze źródeł zewnętrznych: Systemu Informacji Oświatowej, zestawień okręgowych komisji egzaminacyjnych oraz protokołów komitetów głównych przeprowadzających olimpiady przedmiotowe.

Cieszymy się z osiągnięć licealistów, dbamy o utrzymanie wysokiego poziomu kształcenia od lat i nieustannie wspieramy naszą młodzież we wszystkich działaniach i przedsięwzięciach, nie tylko naukowych.