Zgodnie z decyzją Rządu RP kontynuujemy kształcenie na odległość.

Nauczanie zdalne nie musi być nudne i nie ogranicza się do wysyłania zadań do zrobienia i odesłania - jak widać, w naszej szkole wszystko odbywa się w należytym porządku.

Młodzież uczestniczy w regularnych zajęciach według tradycyjnego planu lekcji.

Podczas lekcji online można nawet wykonywać ćwiczenia sportowe, prace plastyczne czy pracować nad utworami muzycznymi.

Odbywają się również prace kontrolne. Narzędzia do nauki zdalnej umożliwiają zdobywanie i pogłębianie wiedzy oraz doskonalenie umiejętności.

W trudnym czasie pandemii, odnajdujemy na nowo radość z kontaktu z drugim człowiekiem, choćby wirtualnego. Mimo że nauka zdalna ma swoje blaski i cienie, jedno nie podlega żadnej wątpliwości: uczymy się bezpiecznie.

Wykorzystajmy ten niełatwy czas zamknięcia w domach i nadajmy mu sens - potraktujmy jako możliwość i szansę na wzmocnienie relacji rodzinnych oraz poznanie smaku tzw. SLOW LIFE - życia bez nieustannego pośpiechu, którego doświadczaliśmy w rzeczywistości sprzed pandemii COVID-19.