11 września 2020 r. Piotr Frągnowski wraz z reprezentacją Polski KARATE odnieśli spektakularny sukces podczas zawodów II Pucharu Świata Karate WUKF w Szczecinie

Zawodnicy Karate Shotokan Brodnica, występując w barwach narodowych,  spisali się fantastycznie i uzyskali kilka medali podczas zawodów w Szczecinie.  Był wśród nich uczeń III Liceum Ogólnokształcącego, Piotr Frągnowski.

Reprezentacja Polski  zdobyła natomiast w sumie 29 medali: 4 złote, 10 srebrnych i 15 brązowych.

Piotrek nie jest pierwszym mistrzem Karate z naszej szkoły - osiągnięcia w tej dziedzinie odniósł wcześniej Jakub Domagalski, absolwent III LO, który kontynuuje swoją karierę sportową i dalej zdobywa medale.

Gratulujemy Piotrowi i życzymy kolejnych sukcesów.