14 lutego 2020 r. świętowaliśmy Walentynki. W tym dniu nie zabrakło wielu atrakcji, dzięki czemu w szkole panowała atmosfera miłości i życzliwości, którą warto pielęgnować cały rok.

Odświętnie udekorowana szkoła specjalnie na Święto Zakochanych, które przywędrowało do nas z zachodu, stanowiła doskonałe tło dla wydarzeń okolicznościowych. Głównym punktem programu obchodów tego dnia był koncert walentynkowy, przygotowany przez uzdolnioną młodzież naszego liceum. Piękne utwory w doskonałej oprawie instrumentalnej i wokalnej zaczarowały widownię zgromadzoną w sali 13 i pozwoliły na chwilę refleksji nad uczuciami i skomplikowanymi nierzadko relacjami między ludźmi.

Nie zabrakło atrakcji towarzyszących: prężnie działała poczta walentynkowa - wielu uczniów skorzystało z możliwości nadania symbolicznej "walentynki" dla konkretnej osoby, można było także zaopatrzyć się w "słodką walentynkę". O przygotowanie całości zadbali uczniowie klas IaL3 oraz IcL3.

Wspaniała atmosfera sprzyjała okazywaniu sobie powszechnie życzliwości. Postarajmy się pielęgnować uczucia oraz wszelkie pozytywne emocje i okazujmy sobie życzliwość nie tylko 14 lutego, ale przez cały rok.