6 grudnia było magicznie.

Działo się naprawdę wiele: były prezenty, cudowny świąteczny nastrój, otwarcie szkolnego radiowęzła i turniej piłki siatkowej.

Tradycyjnie, jak co roku, pomocnicy Świętego Mikołaja przybyli do nas z symbolicznymi podarunkami - słodyczami i owocami. Młodzież radośnie świętowała ten dzień, paradując po pięknie udekorowanych korytarzach szkolnych w specjalnych strojach, wzbogaconych o akcesoria tematycznie związane już z okresem Bożego Narodzenia. Atmosferę budowała muzyka - świąteczne piosenki w wielu językach, które rozbrzmiewały głośno i donośnie we wszystkich częściach szkoły za sprawą otwartego właśnie tego dnia nowego radiowęzła "TRÓJKA ZAPRASZA". Całości dopełnił Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej, rozegrany na hali, w którym zwyciężyła drużyna klasy 2a, o włos przegrała z nimi ekipa IaL3.