Klasy drugie naszego liceum postanowiły uczcić miniony czas i w oczekiwaniu na to, co jeszcze przed nimi, spotkały się na tradycyjnym już balu, potocznie zwanym "Połowinkami".

1 lutego 2019 r.  na sali w hotelu "Stork" w Brodnicy bawili się uczniowie czterech klas drugich wraz z wychowawcami (Agnieszką Głowacką-Kaliszer, Iwoną Malinowską, Anettą Maciejko i Agnieszką Głowacką), dyrekcją i rodzicami.

Wieczór upłynął w miłej atmosferze. Nie zabrakło atrakcji, w tym konkursów oraz tzw. fotobudki.

Bal w połowie etapu kształcenia stanowi doskonałą okazję do zacieśniania więzi, przyjemną formę relaksu w gronie osób znajomych, bezpieczną próbę przed prawdziwym już wydarzeniem, które wkrótce nadejdzie, czyli balem studniówkowym.