Pomysł Emilii realizowany będzie w ramach programu "Dom Kultury + Inicjatywy lokalne".

Brodnicki Dom Kultury bierze udział w ogólnopolskim projekcie "Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne". Dyrektor BDK Ewa Dembek napisała projekt "Brodnicka Kopalnia Inicjatyw Kulturalnych" i zaprosiła do współpracy brodniczan z pomysłami na imprezy i wydarzenia kulturalne. Na apel odpowiedziała m.in. uczennica naszej szkoły - Emilia Lenga, która stworzyła projekt: "Warsztaty tańca z ogniem" i "Pokaz Ogniowy".
Pomysł Emilii został wybrany spośród licznych zgłoszonych w konkursie i już niebawem będzie realizowany. Gratulujemy Emilii pomysłów i konsekwencji. Trzymamy kciuki za ciekawie zapowiadające się wydarzenia, które wkrótce będziemy zapowiadać.
Red.