14 października, jak co roku, obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej – wyjątkowe święto, które jest wyrazem uznania i szacunku dla pracy pedagogów. W zasadzie już w piątek nasi licealiści przygotowali nam wspaniałą niespodziankę śpiewając Sto Lat oraz wręczając ogromny tort, słodkości i kwiaty. Wczoraj świętowaliśmy Dzień Nauczyciela gromadząc się w sali audytoryjnej. Było zabawne przedstawienie w wykonaniu najmłodszych uczniów, była piosenka licealistek, były życzenia od Samorządu Uczniowskiego i Rady Rodziców. Dyrektor Marek Jasiński, dziękując za wyjątkową pracę, wręczył tradycyjne Nagrody Dyrektora Szkoły nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi.
Dziękujemy za wszystkie piękne życzenia, za miłe słowa, za uśmiech i radość. Za pamięć i chwilę poświęconą, by dotrzeć do swojego Nauczyciela 💕
To był bardzo miły i wzruszający dzień. Wasze życzenia są dla nas ogromną radością, motywacją i dodają nam dużo pozytywnej energii. Dziękujemy.