21 czerwca 2023 r. w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy odbyło się wręczenie nagród dla laureatów XXII Kujawsko-Pomorskich Zawodów Matematycznych im. Mariana Rejewskiego.

W grupie 20 wyróżnionych uczniów znalazło się dwóch licealistów z III LO w Brodnicy: Michał Marulski i Adam Pawłowski.

Michał Marulski (klasa II b) zajął I miejsce, a Adam Pawłowski (klasa II a) - III miejsce.

Laureaci tego konkursu mogą ubiegać się o stypendium Prymusa Pomorza i Kujaw, ufundowanego przez Marszałka Województwa.

DO konkursu uczniów przygotowywała pani Anna Zielińska.

GRATULUJEMY!!!

Adam Pawłowski jest również tegorocznym laureatem Konkursu Matematycznego im. prof. Stefana Banacha, który jest też wysoko punktowany podczas rozpatrywania wniosków o stypendium Marszałka Województwa. Adama do konkursu przygotowywał pan Krzysztof Zabłotny.

.