Main Menu

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Our school

  • III Liceum Ogólnokształcące

Dzienniczek

Podarta kurtyna

Prezentacja LO

Film III LO

20 stycznia 2023 r. młodzież z klas maturalnych III Liceum Ogólnokształcącego w Brodnicy bawiła się na tradycyjnym balu na 100 dni przed Maturą.

Jak przystało na Studniówkę, zabawę rozpoczęto okolicznościowym tańcem - polonezem, przygotowanym pod kierunkiem p. Iwony Kwiatkowskiej.

https://www.facebook.com/tvbrodnica/videos/studni%C3%B3wka-2023-r-iii-lo-w-brodnicy/577002540590188/

Bal otworzył dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Brodnicy p. Marek Jasiński. Słowo do zgromadzonych, w imieniu Burmistrza Miasta p. Jarosława Radacza, skierowała p. Małgorzata Świtalska, Kierownik Biura Oświaty UM w Brodnicy. 

Zabawę zorganizowano w Sali Kryształowej w Starorypinie. Uczestniczyli w niej uczniowie pięciu klas maturalnych wraz z wychowawcami: R. Stawskim, M. Kopiczyńską, V. Woźniak, I. Wiśniewską, K. Pawłowską, kadrą pedagogiczną i zaproszonymi gośćmi. 

Młodzież podziękowała wychowawcom i rodzicom tradycyjnym tańcem z różami. Nie mogło zabraknąć zwyczajowych atrakcji: tortu, konkursu tańca, zorganizowano także  konkurs wiedzy oraz wybory Królowej i Króla Balu - tę rywalizację wygrali Zuzanna Grabkowska i Marcin Szczepaniak.

Studniówka jak zawsze w naszej szkole należała do udanych. A teraz pozostało już tylko odliczanie do egzaminów dojrzałości.

Back to top