Po dwóch latach pandemicznej przerwy na deski naszego szkolnego teatru powróciła PODARTA KURTYNA ze spektaklem "Kopciuszek".

Premiera tegorocznego przedstawienia odbyła się 21 grudnia br. podczas przedświątecznego spotkania wigilijnego w Zespole Szkół nr 1 w Brodnicy.

Społeczność III LO obejrzałą spektakl 22 grudnia.

Tradycyjne przedstawienie przygotowane przez uczniów i nauczycieli III Liceum Ogólnokształcącego obejrzeli najpierw pracownicy szkoły i zaproszeni goście. Uroczystość uświetniły swoją obecnością pani Maria Mazurkiewicz - Kujawko-Pomorski Wicekurator Oświaty, pani Małgorzata Świtalska - Kierownik Biura Oświaty i Sportu UM w Brodnicy raz pani Dorota Rama - starszy wizytator KO.

Kolejnego dnia wszyscy uczniowie obejrzeli barwną opowieść o współczesnym Kopciuszku opartą na motywach filmu znanego z platformy Netflix.

Widowisko przygotowały panie Iwona Wiśniewska i Anna Biłas, zaś oprawę muzyczną  - pani Małgorzata Wierzbowska.

Świąteczne życzenia złożył wszystkim dyrektor szkoły pan Marek Jasiński.