11 października 2022 r. dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Brodnicy pan Marek Jasiński odebrał list gratulacyjny podczas uroczystego spotkania w Kuratorium Oświaty w Toruniu.

III LO, jako jedyna szkoła z powiatu brodnickiego, znalazło się w zaszczytnym gronie 10 najlepszych szkół w rejonie toruńskim, które osiągnęły najwyższe wyniki egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2021/2022.

To ogromna satysfakcja dla uczniów i nauczycieli naszego liceum. Sukces, który dodaje nam skrzydeł i motywuje do osiągania coraz wyższych celów.

Gratulujemy naszym uczniom, dziękujemy nauczycielom za ich zaangażowanie i trzymamy kciuki za przyszłorocznych maturzystów.